• GSM0.507.058 8000
 • 7/24Servis

Alanya Tıkanık Açma - Hakkımızda

Hakkımızda

Alanya Vidanjör olarak 14 sene önce kurulan ve her daim kaliteli hizmeti görev edinmiş kurumsal bir firmayız. Alanya ve çevresinde en fazla tercih edilen vidanjör firması olmaktan gurur duyuyoruz. Bu gururu kurumsal anlayış ile müşteri memnuniyetini harmanlayarak elde ettiğimizi belirtmek isteriz. Kurumsallığı her daim bir hedef olarak gördük ve sağlanması için uzman ekiplerimiz ile kurulduğumuzdan bu yana devamlı iyileşme içerisinde olduk. Bu kapsamda her türlü;

 • Lavabo tıkanıklığı,
 • Tuvalet tıkanıklığı, 
 • Kanalizasyon ve kanal açma işlemi,
 • Vidanjör kiralama,
 • Sıhhi tesisat hizmetleri 

de sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerin de çevre bilinci ile yapılması gerektiğinin farkındayız. Bu anlamda Alanya vidanjör olarak verdiğimiz her hizmette çevreye duyarlıyız.

Misyonumuz

14 sene önce kurulurken tek amacımız çevre hijyeni ve hijyeni alanında sektörün önde gelen firmalarından olmaktı. Bu anlamda her türlü bilgiyi, eğitimi ve personeli şirket gelimi için bir nitelik olarak gördük. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler ile de bunu sağladığımızı görüyoruz. Şimdilerde Alanya ve çevresinde en çok tercih edilen vidanjör firmasıyız. Bu durum da bizleri her anlamda motivasyon sahibi yaparak alanımızda daha da ilerlememize yardımcı oluyor. Kurumsal çözümler ile gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir sokaklar bırakmak Alanya Vidanjör olarak hem önceliğimiz hem de görevimizdir. 

 

Vizyonumuz

Kurulduğumuzdan beri 14 senelik emeklerimiz ile çocuklarımıza, torunlarımıza güzel bir gelecek bırakmayı hedefledik. Bu anlamda 14 sene önce kurulurken de şimdi de hedefimizi bir kenara koymadan ilerlemeye devam ettik. Bu kapsamda vizyon hedeflerimizden bahsedecek olursak;

 • Kurumsallığımız konusunda ödün vermeden işletmemizi daha da ileriye taşımak
 • Gelecek nesillere yaşanabilir sokaklar ve çevre bırakmak
 • Sokaklar ve evlerde temizlik ve hijyenin sağlanması için eğitimler ve iyileştirmeler yapmak
 • Devamlı inovasyon ile kendimizi geliştirerek ismimizi sadece Alanya değil uluslar arası düzeye taşımak

Tüm bu vizyon hedeflerimizi gerçekleştirmek için de kurum içi eğitmenlerimiz ile hem firmamız personellerini olabilecek en iyi seviyeye yükseltiyor hem de kurumumuzun adını çevre illerde de duyurmak için kampanyalar düzenliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Alanya Vidanjör olarak müşterilerimize her daim kurumsal çözümler ile yaklaştık ve bu şekilde onların güvenliğini kazandık. Bu anlamda kurumsallığın bir firma için olmazsa olmaz bir değer olduğunu bilerek kurulduğumuz zamandan beri 14 sene içerisinde kurumsallık adına eğitimlerimizi gerçekleştirdik. Bu kapsamda Alanya Vidanjör olarak müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz kurumsal çözümler şunlardır;

 • Öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinler ve doğru şekilde hizmet sunabilmek için analiz yaparız.
 • Analiz aşamasından sonra uygun araçları belirleyip uzman personellerimiz ile hızlı bir şekilde sorunu çözüme kavuştururuz.
 • Hizmet sonrası Alanya Vidanjör olarak müşterilerimize kurumsal fatura hizmeti sunmaktayız.

Tüm bunlardan sonra gerekirse personellerimiz müşterilerimize hizmet sonrası teknik destek sağlamakta ve olası sorunları da çözüme kavuşturmaktadır.

Kalite Prensiplerimiz

Alanya Vidanjör ekibi olarak sizlere sunduğumuz kurumsal hizmetin bir getirisi olarak kalite prensiplerimiz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bu anlamda sizlere öncelikle hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi düstur edindik. Ardından yüksek performans ve verimliliğimiz ile en doğru teknik hizmeti sizlere sunduk. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize uygun fiyat kolaylığını da ekleyerek siz değerli müşterilerimize sunduk. İşte tüm bu prensipler doğrultusunda kaliteli hizmet alan siz değerli müşterilerimiz bizleri her daim bir adım öteye taşıdınız. Bizler de vizyonumuz kapsamında belirlediğimiz hedeflerimizi ve sizlerin memnuniyetini yanımıza alarak çok geniş kapsamlı işler yapmaya başladık ve devam ediyoruz. Bu kapsamdaki tüm hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilir, kalitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Alanya Tıkanık Açma

Hakkımızda

Alanya Tıkanık Açma ve Vidanjör olarak 14 sene önce kurulan ve her daim kaliteli hizmeti görev edinmiş kurumsal bir firmayız. Alanya ve çevresinde en fazla tercih edilen vidanjör firması olmaktan gurur duyuyoruz. Bu gururu kurumsal anlayış ile müşteri memnuniyetini harmanlayarak elde ettiğimizi belirtmek isteriz. Kurumsallığı her daim bir hedef olarak gördük ve sağlanması için uzman ekiplerimiz ile kurulduğumuzdan bu yana devamlı iyileşme içerisinde olduk. Bu kapsamda her türlü;

- 0.507.058 8000
Sayfamızı Paylaşın